Проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика»

Міністерство молоді та спорту забезпечує формування та реалізує державну політику в молодіжній сфері. Але що це означає? Який зміст вкладається в визначення «державна молодіжна політика»? На ці та інші запитання відповість новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики). Проєкт розроблено в партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з метою забезпечення ефективної політики в молодіжній сфері, зокрема нарівні села, міста, громади.

Хочете реструктуризувати борг – пояснюємо як це зробити.

З початком опалювального сезону ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» фіксує невтішну тенденцію до росту заборгованості за спожитий природній газ. Так, станом на другу декаду листопада, загальна заборгованість клієнтів перед компанією становить понад 447 млн грн. З них борг населення – 436,24 млн грн, промислових підприємств – 3,88 млн грн, ще понад 6 млн боргують бюджетні та релігійні організації краю.

До уваги учасників дорожнього руху: погодні умови потребують особливої обережності на дорозі

Шановні водії! Вирушаючи в дорогу, не забувайте перевіряти готовність вашого транспортного засобу до експлуатації взимку, звернувши особливу увагу на стан зовнішніх світлових приладів, склоочисників, обігрівачів салону.

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" інформує про ціну на природний газ для населення у грудні 2020 р.

Колектив ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" доклав максимум зусиль, щоб не допустити зростання ціни на блакитне паливо та зберегти вартість газу для мешканців Прикарпаття на рівні попереднього місяця.

Порядок поділу земельної ділянки

Земельна ділянка – це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (ст. 79 Земельного кодексу України).За нормою статті 79-1 Земельного кодексу України формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об’єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Відповідно до вимог цієї статті формування земельних ділянок здійснюється:

Навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі

На виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 № 47-2/2015 (п. 5.9), річного плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 07-11 грудня (І-VІІІ модуль) і 14 грудня (ІХ-Х модуль) 2020 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.

Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

Задля підвищення обізнаності жителів громади з питань протидії домашньому насильству Переріслянська сільська рада ОТГ долучиться до проведення щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».