Задля підвищення обізнаності жителів громади з питань протидії домашньому насильству Переріслянська сільська рада ОТГ долучиться до проведення щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».  

      У рамках цієї акції в період з 25 листопада по 10 грудня будівлі закладів освіти буде підсвічено помаранчевим кольором у темну пору доби.

           З метою інформування населення про важливі дати відзначені даною акцією, в холі адмінбудинку Переріслянської сільської ради ОТГ розміщено стенд з інформаційним матеріалом.

 

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році.

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом.

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня – Міжнародний день волонтера.

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

Фото без описуОсновними завданнями акції є:

привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення громади з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.