Енергоефективність чи коронавірус: на Прикарпатті зменшився обсяг споживання газу

За підсумками перших дев’яти місяців 2020 року використання блакитного палива на теренах області становило 264 308,385 млн кубометрів, що на 16 137,111 млн м3 або на 6,11% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Договір емфітевзису як альтернатива оренді землі

Емфітевзис – це право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, яке посвідчується договором між власником земельної ділянки і особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою. Емфітевзис земельної ділянки регулюється Земельним кодексом України (стаття 102-1) та главою 33 Цивільного кодексу України (статті 407-412).

Стоп секстинг!

Секстинг (інтимне листування й вимагання фото інтимного характеру) — це та проблема на сьогодні, про яку не можна замовчувати. Ця небезпека чатує на ваших дітей щодня. Так, за статистичними даними Національної дитячої «гарячої» лінії ГО «Ла Страда Україна» секстинг займає друге місце, після комп’ютерної та інтернет залежності, за кількістю звернень дітей та батьків мало не кожного дня.

«Припиніть струшувати дитину»

За інформацією Уповноваженого Президента України з прав дитини в період карантинних обмежень, у зв’язку зі зростанням рівня стресу серед батьків, підвищується ризик вчинення насильства над дітьми. Опитування, проведене серед батьків показало, що 5% батьків дітей струшують свою дитину з метою її заспокоєння і не володіють інформацією про шкідливий вплив таких дій.

Штормове (метео) попередження.

Вночі 14 жовтня по області та місту очікується значний дощ, гроза. Протягом доби 14 жовтня по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Хто з водіїв звільняється від обов’язку придбання полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності ?

В Україні діє Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», яким забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ.