До уваги побутових споживачів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут»! З грудня в рахунках за газ з'явиться нововведення - «ОЧІКУВАНЕ СПОЖИВАННЯ»

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» надає клієнтам додаткову можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Штормове (метео) попередження.

В найближчі дві години із збереженням до кінця дня 03 грудня, протягом доби 04 грудня, по області та місту очікується посилення південного вітру 15-20м/с. (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.

Підвищено соціальні гарантії для одиноких громадян похилого віку, яким виповнилося 80 та більше років

29 липня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив Постанову №663 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд», якою встановлено  виплату щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду.

З 1 січня 2021 року управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА не прийматиме документи від громадян наручно

З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення житлових субсидій прийматимуть від громадян структурні підрозділи з питань соцзахисту населення РДА лише поштою або в електронній формі.

Укладення договору міни земельної ділянки

Предметом договору міни можуть бути земельні ділянки, які надані для ведення особистого селянського господарства, присадибні земельні ділянки, ділянки для садівництва, дачного та гаражного будівництва. Що стосується земель сільськогосподарського призначення, зокрема земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, то в Україні продовжує діяти запроваджений сімнадцять років тому мораторій на відчуження в будь-який спосіб вказаних земель. А саме пунктом 15 Перехідних положень Земельного кодексу України встановлено: «До набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2020 року, не допускається: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.

Що варто знати про зміни щодо компенсації послуги «муніципальна няня»

2 жовтня 2020 року набрала чинності було винесено Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» Варто зазначити, що абзацу третій пункту 3 змін до вказаного Порядку набирає чинності з 1 січня 2021 року.