Навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі

Дата: 25.11.2020 16:23

На виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 № 47-2/2015 (п. 5.9), річного плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 07-11 грудня (І-VІІІ модуль) і 14 грудня (ІХ-Х модуль) 2020 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.

За додатковою інформацією бажаючих просимо звернутися до відділу у справах дітей та соціального захисту населення Переріслянської сільської ради ТГ до 01 грудня 2020 року

Звертаємо увагу на засоби індивідуального захисту, зокрема маски, які є обов’язковими для учасників під час проведення навчання.

Початок навчання 07 грудня 2020 року о 10.00 годині.

Навчання відбудеться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 22 (Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка).