Вибіркові рубки що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків, с.Волосів та с.Гаврилівка

Дата: 16.07.2021 15:05

Відповідно до вимог п.13 "Санітарних правил в лісах України", Надвірнянський спеціалізований агролісгосп інформує про те, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населеного пункту с.Фитьків, с.Волосів та с.Гаврилівка Надвірнянського району' проводяться лісогосподарські заходи.

Вибіркові рубки проводяться для забезпечення дровами населення, пільговиків та бюджетних організацій (школи, садочки, амбулаторії, лікарню).

Санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв.31 вид.З пл.2,9га (с.Фитьків), кв.16 вид.4 пл.3,4га (с.Волосів), кв.19, вид.5 пл. 1,0га (с.Гаврилівка).

Рубка буде проведена з дотриманням вимог "Санітарних правил в лісах України" та Закону України "Про тваринний світ".

Рентна плата за використання лісових ресурсів спрямовується до бюджету органу місцевого самоврядування, відповідно до вимог Податкового кодексу України.