Штормове (метео) попередження.

Протягом ночі та вранці 11 липня по області та місту очікується значний дощ, туман з видимістю 100 – 500 метрів.           11 липня по області та місту очікується гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 09 липня та протягом доби 10 липня по області та місту очікується гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

Високі гості в громаді!

Сільський голова Володимир Молдавчук взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди храмового празника Різдва Пророка Івана Хрестителя УГКЦ с.Перерісль.

До уваги одержувачів житлової субсидії

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

Більше про COVID-19

Про вірус Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2) спричиняє розвиток респіраторних захворювань (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) і може передаватися від людини до людини. Вірус міститься у крапельках, які людина виділяє під час кашлю чи чхання. Збереження відстані — це гарантія безпеки. Це фактор переривання поширення збудника, а відтак, і хвороби на COVID-19. Тому заразитися майже неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви перебуваєте на значній відстані.

Масштаби незадекларованої праці в Україні

За останніми офіційними даними Державної служби статистики України 3,27 млн осіб повністю або частково зайняті неформально. До них треба було б додати дані про людей, що отримують зарплату «в конверті», не оформлюють роботу за сумісництвом, мають інші договори замість трудових. Але офіційних даних про це немає.

Штормове (метео) попередження.

В другій половині доби 03 та впродовж 04-05 липня в Дністрі на ділянці Галич-Заліщики очікується підйом рівнів води на 1.2-1.7 м над рівнями 03 липня на 08:00 без негативних наслідків.