Фото без опису27 грудня у селі Перерісль Переріслянської територіальної громади Надвірнянського району булор відкрито підрозділ – добровільну пожежну команду. Її створення стало можливим завдяки підтримці обласної ради, керівництву територіальної громади та ГУ ДСНС України в області, яке забезпечило даний підрозділ пожежним автомобілем, спецодягом та іншим необхідним майном.

Переріслянська територіальна громада налічує майже 10 тисяч жителів та 5 населених пунктів, що входять у зону обслуговування добровільної пожежної команди. Четверо добровольців з числа місцевих жителів будуть забезпечувати спокій та безпеку мешканців громади.

У заході взяли участь жителі громади, а також учні місцевих ліцеїв, для яких рятувальники – це справжні герої, які не тільки рятують життя, а ще й проводять для них різні цікаві профілактичні заходи, доречі, на Прикарпатті добровольці активно долучаються до проведення таких заходів у громадах.