Штормове (метео) попередження.

У зв'язку iз випадiнням значної кiлькостi дощу по територii Iвано-Франкiвської  областi, 15 - 16 червня в Днiстрi на дiлянцi Нижнiв - Залiщики очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на 0,8-1,3 м над рiвнями 15 червня на 08:00 год, без негативних наслiдкiв.

Штормове (метео) попередження.

До кінця дня 14 червня, вночі та вранці 15 червня по області та місту очікується значний дощ. У зв'язку з очікуваними значними дощами, 14 - 15 червня на річках басейну Дністра очікується продовження підйому рівнів води на 0,3 - 1,3 м над рівнями, 14 червня на 08:00, місцями можливий початковий вихід води на заплаву. (НМЯ) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

До кінця дня 14 червня, вночі та вранці 15 червня по області та місту очікується значний дощ. У зв’язку з очiкуваними значними дощами, 14 - 15 червня на рiчках басейну Дністра очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 14 червня на 08.00, мiсцями можливий початковий вихiд води на заплаву. (НМЯ) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

До кінця дня 13 червня та протягом доби 14 червня по області та місту очікується значний дощ, місцями гроза, місцями град, посилення північно-західного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 11 червня по області та місту очікується гроза, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ) 1 рівень небезпечності, жовтий».

Штормове (метео) попередження на 13 - 14 червня

У зв’язку з очiкуваними значними опадами, 13 - 14 червня на рiчках  області, очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,3 - 1,5 м над сьогоднiшнiми 11 червня на 08.00 годину. В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку. Без негативних наслiдкiв.

З 2 червня в смт. Кароліно-Бугаз (Одеська область) стартував Чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат середнього віку (IV ранг).

Чемпіоном України з самбо у ваговій категорії 50кг став вихованець Надвірнянської СДЮСШОР - Захар Голембйовський! Тренується спортсмен під керівництвом Андрія Микитина та Євгенія Боднарука.

Штормове (метео) попередження 06- 07 червня

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 06 червня та протягом доби 7 червня по області та місту очікуються грози, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек. 1 рівень небезпечності, жовтий.