Понад півмільярда гривень борг прикарпатців за спожитий газ

Станом на початок липня борг споживачів перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за надані послуги складає 526,705 млн грн. Найбільше боргує населення – 520,290 млн грн; заборгованість промислових підприємств складає 2,7 млн грн, а бюджетних організацій – 3,55 млн грн, понад 150 тисяч заборгували компанії релігійні організації.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 15 липня по області та місту очікується гроза, град, при грозі шквали 15-20 м/с.  (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. 16-18 липня на території області та міста очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

З початку проведення інспекційної кампанії в області виявлено 32 незадекларованих працівники

Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки та лікарняні. Легальному працівнику допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у нього є малолітні діти.

Інформація про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

Прийнято Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання ним чинності (окрім ч.І. ст. 2. та абзацу 2 ч. ст. 6, які вводяться в дію через дев’ять місяців з дня опублікування.

Легалізація зайнятості – актуальне питання сьогодення

«Тіньова» зайнятість є актуальним питанням сьогодення, адже лише від офіційно нарахованої заробітної плати та сплачених внесків залежить набуття страхового стажу працівником, що в майбутньому вплине на соціальні виплати. Офіційне працевлаштування гарантує працівнику право отримання грошової винагороди за виконану роботу та право на відпустку чи лист непрацездатності.

Штормове (метео) попередження.

14-16 липня на території області та міста очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Штормове (метео) попередження.

До кінця доби 11 липня, вдень 12 липня по області та місту очікуються грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/сек. 1 рівень небезпечності, жовтий.