Штормове (метео) попередження.

В другiй половинi доби 29 липня на окремих гiрських притоках Днiстра і Прута очiкується формування швидкоплинних дощових паводків з підйомом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 29 липня на 08:00 год. В мiсцях проходження значних дощів можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених ділянок, в горах iснує загроза утворення окремих селей (жовтий рiвень небезпеки).

Дитяча бездоглядність та безпритульність

На даний час незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, які проживають в сім'ях, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Більшість таких сімей, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Не бажаючи примиритися з реальністю, діти йдуть з рідних домівок. У значної частини з них фактично немає рідних сімей, оскільки батьки зловживають алкоголем, або перебувають у місцях позбавлення волі та ін.

Насильство в сім’ї

Насильство є одним із засобів, що забезпечують панування однієї людини над іншою. Це такий примус, така шкода, які здійснюються поза волі тих, проти кого вони спрямовані.

Переріслянська сільська ТГ активізує роботу з пошуку кандидатів у патронатні вихователі

Відповідно до Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя,  патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 26 липня по області та місту очікується дощ, гроза, град, при грозі пориви вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Станом на початок липня 10,4 тис. осіб мали статус безробітного

«Станом на 1 липня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 10,4 тис. осіб, що мали статус безробітного, що на 38,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року. За сприяння служби зайнятості у першому півріччя 2021 року працевлаштовано 8,3 тис. осіб, 3,0 тис. безробітних проходили професійне навчання, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 539 осіб», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Штормове (метео) попередження.

У зв'язку iз добiганням паводкової хвилi в Днiстрi очiкується пiдйом рiвнiв води над рiвнями 21 липня на 08:00 год., без негативних наслiдкiв: - 21 липня в Днiстрi біля м. Галич - на 0,5 - 1 м ; - 21 - 22 липня в Днiстрi на дiлянцi Нижнів - Залiщики на 1,8 - 2,3 м.           21 - 22 липня на р. Ворона біля м. Тисмениця очiкується продовження пiдйому рівня води на 0,8 - 1,3 м над рiвнями 21 липня на 08:00 год., можливий вихiд на заплаву(жовтий рiвень небезпеки).

Працівниками Держпродспоживслужби завершено обстеження ячменю для експорту в Китайську Народну Республіку

В Івано-Франківській області державні фітосанітарні інспектори завершили обстеження посівів ячменю, який планується експортувати до Китайської Народної Республіки; загалом обстежено 3675 га.