Шановний респонденте!

З метою інформаційної підтримки респондентів повідомляємо,

що 08 вересня 2022 року на офіційному вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області - www.ifstat.gov.ua у рубриці «Інтернет-наради з респондентами державних статистичних спостережень» буде розміщено матеріали інтернет-наради на тему: «Про взаємодію з респондентами державних статистичних спостережень»

Запрошуємо Вас:

• ознайомитись  з  матеріалами  наради,  що  представлені  у  формі інфографіки;
  • задати запитання;
  • отримати в онлайн-режимі відповідь фахівців Головного управління статистики.

Для розширення каналів комунікацій з респондентами Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області створено Вайбер-спільноту «Франківськстат  респондентам» .

Ми забезпечуємо оперативну комунікацію з учасниками спільноти. Ви маєте можливість ставити запитання, отримувати відповіді на них, консультації та роз’яснення фахівців Головного управління статистики в Івано-Франківській області. Ми будемо інформувати Вас щодо проведення комунікаційних заходів з респондентами, змін у порядку та термінах подання звітності тощо.

Приєднуйтесь:             https://www.ifstat.gov.ua