Всеукраїнський культурно - освітній марафон "Наша незалежність"

Проводиться в рамках відзначення 30 річниці незалежності України та має на меті забезпечити поширення історичних фактік та матеріалів, що є знаковими визначними для становлення незалежності України. Просимо долучитися до поширення матеріалів усіх охочих громадян, установ організації, закладів освіти та культури, не забувайте за хештеги #Наша_незалежність #Марафон_30

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 17 серпня по області та місту очікується значний дощ (1 рівень небезпечності, жовтий).

Штормове (метео) попередження.

У зв’язку з очiкуваними значними опадами 18 - 19 серпня на рiчках області  очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2 - 0,8 м над сьогоднiшнiми 17 серпня на 08.00 (без негативних наслiдкiв). В мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися формування значного схилового та мiсцевого стоку.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 17 серпня по області та місту очікується гроза, град, шквали 15-20 м/сек. ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 15 серпня та протягом доби 16 серпня по області та місту очікується гроза, град, шквали 15-20 м/сек. ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Світлана Онищук: Вакцинація освітян сприятиме безпечним умовам навчання школярів

На Прикарпатті проходить вакцинальна кампанія проти COVID-19. Задля цього організовано роботу 33 мобільних бригад з проведення імунізації, 8 центрів масової вакцинації та 121 пунктів щеплення. До проведення вакцинації населення загалом залучено 116 осіб персоналу мобільних бригад із вакцинації, які пройшли відповідну фахову підготовку, та 484 особи персоналу пунктів щеплень.

Суб'єктам господарювання на безповоротній основі надається компенсація витрат, здійснених у період з 01 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року

Відповідно до п. 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 (Із змінами) департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до 15 жовтня 2021 року приймає документи від суб’єктів господарювання - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що проводять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства.

Надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106 (із змінами) "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств" департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає документи за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Служба зайнятості Івано-Франківщини інформує

Статус безробітного протягом 7 місяців 2021 року мали 27,6 тис. осіб. На 1 серпня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,5 тис. осіб – це на 43 відс. менше ніж на початок серпня 2020 року.

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 09 серпня очікуються грози, град, посилення вітру 15-20 м/сек. ( 1 рівень небезпечності, жовтий).