Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 7 листопада та протягом ночі й ранку 8 листопада по місту та області очікується туман з видимістю 100-500 м. (І рівень небезпечності, жовтий).

Вихідна допомога при звільненні: що потрібно знати

Відповідно до трудового законодавства України, в день звільнення роботодавець повинен повністю розрахуватись з працівником: виплатити заробітну плату, компенсацію за невикористану відпустку, а в окремих випадках – вихідну допомогу.

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Гендерні аспекти ринку праці

Питання гендерної рівності в службі зайнятості передбачає вирішення, в першу чергу, проблеми професійної рівності чоловіків та жінок.

Поділ спадщини між спадкоємцями

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом шести місяців після смерті спадкодавця він не заявив про відмову від неї. Якщо декілька спадкоємців приймають спадщину, то така спадщина підлягає поділу.