Фото без опису

Надвірнянське РУ ГУ ДСНС України в області у зв’язку із збільшенням чисельності групи піротехнічних робіт проводить підбір кандидатів для проходження служби в ДСНС на посади:
 САПЕРІВ та ВОДІЇВ-САПЕРІВ
 УМОВИ:⤵️

- служба за контрактом;
-грошове забезпечення від 22 000 гривень;
-щорічні відпустки терміном 30 – 45 календарних днів ;
-безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії;
-відомче медичне обслуговування;
-забезпечення речовим майном – форменим та спеціальним одягом;
-можливість навчання у вищих відомчих навчальних закладах освіти (стаціонар або заочно, як за державним замовленням, так і на контрактній основі);
-граничний вік перебування на службі для осіб рядового і молодшого начальницького складу 50 років.
 ВИМОГИ:⤵️

-громадянство України;
-наявність повної загальної середньої освіти;
-відсутність непогашеної судимості за кримінальні н
-придатність до військової служби.

Посадові обов’язки:

-Організовує та бере участь у проведенні піротехнічних робіт, пов’язаних із знешкодженням вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території після воєн.
-Організовує та бере участь у виконанні пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, та здійсненні заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій (запобігання), наслідків аварій та катастроф, виїзд на пошук або аварійно-рятувальні, спеціальні роботи.
За дельною інформацією звертатися за номером телефону: 0972239381 та 0989176303.