Розподіл оплати житлово-комунальних послуг

Розподіл оплати житлово-комунальних послуг між мешканцями квартири, житлового приміщення у гуртожитку є необхідністю розв’язання житлових проблем, таких як несплата житлово-комунальних послуг усіма повнолітніми квартиронаймачами, утворення заборгованість за   такі послуги та наявність судового рішення про її стягнення.

ДО ВІДОМА ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належить їм на праві власності

З 01.01.2022 року вступила в дію поновлена нормативна грошова оцінка земель населених пунктів с. Перерісль та с.Фитьків.

Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування

Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон) передбачено, що розмір пенсії кожного пенсіонера визначається індивідуально залежно від набутого ним страхового стажу та отриманої заробітної

Щодо забезпечення обґрунтованого рівня тарифів для населення.

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг в межах компетенції розглянув звернення депутатів Переріслянської сільської ради №1224/03-26 від 18 листопада 2021 р. щодо недопущення підвищення тарифів для населення та повідомляє наступне.

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

28 січня у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами у високогір’ї Iвано- Франкiвської та на високогір’ї Закарпатської областей очікується значна сніголавинна небезпека (3рiвень). В найближчі дві години із збереженням до кінця дня 27 січня та протягом доби 28 січня очікується посилення західного вітру 17-22 м/сек, на дорогах збережеться ожеледиця. (1 рівень небезпечності, жовтий.).

1 лютого відбудеться вебінар «Впровадження е-ТТН в Україні»

вівторок, 1 лютого, об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні». Вебінар відбудеться за ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації.

Насильство в сім'ї. Його прояви, наслідки, захист та профілактика

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Підсумки діяльності Івано-Франківської обласної служби зайнятості за 2021 рік

«У 2021 році з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 6,4 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 21,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 16,1 тис. вакансій», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Планові вимкнення електропостачання

У зв’язку з плановими роботами 13.01.2022 з 09:40 по 15:40 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Волосів (вул.Б.Хмельн, вул.Грушевського, вул. Грушевського, вул.Січ.Стрільц, вул.Залізнична) У зв’язку з плановими роботами 15.01.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Фитьків (вул.Лисенка, вул.Молодіжна, вул.Н.Попович, вул.Нова, вул.Січ.Стрільц, в ул.Стефаника, вул. Молодіжна, вул. Січових Стрільців, вул. Лисенка, вул.Шевченка, вул. Мазепи, вул. Н.Попович)