Радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах на Прикарпатті

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Зафіксовано випадки сказу серед домашніх та диких тварин в Івано-Франківському та Коломийському районах

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ домашньої собаки в населеному пункті Обертинської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Випадок африканської чуми свиней зареєстровано на Миколаївщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в одному з свиногосподарств Миколаївської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней свійської свині, в кількості 4 голів.

Радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах на Прикарпатті

Генератори: санітарні вимоги до розташування

В умовах війни, враховуючи масштабні пошкодження ворогом об’єктів енергетичної інфраструктури, жителі Прикарпаття, як і цілої країни, стикнулись із необхідністю тотальної  економії електроенергії. З метою стабілізації роботи енергосистеми країни введено обмеження споживання та щоденні планові відключення електроенергії.

Що потрібно знати при купівлі генератора

В умовах воєнного стану  в країні та у зв’язку з постійним відключенням світла, споживачів закликають потурбуватися про резервне джерело живлення.  Зараз генератор електричного струму життєво необхідний усім. Що слід узяти до уваги?

Держпродспоживслужба провела онлайн-семінар з питань організації харчування в закладах дошкільної освіти міста Івано-Франківська

29 листопада 2022 року спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели практичний семінар у онлайн-форматі з керівниками та медичними сестрами закладів дошкільної освіти міста Івано-Франківська.

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини у жовтні-листопаді 2022 року споживачам повернули понад 66 тис. грн.

У зв’язку з введенням в країні воєнного стану та забороною проведення позапланових перевірок, управління захисту споживачів спільно з консультаційними центрами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області задовольняють вимоги споживачів шляхом попереднього розгляду звернень. Врегулювання спірних питань між споживачами і суб’єктами господарювання відбувається через «Платформу примирення» шляхом проведення бесід та надання роз’яснень суб’єктам господарювання з питань застосування законодавства про захист прав споживачів.