Повідомлення RASFF щодо несанкціонованого використання бамбука в  пластиковому кухонному посуді

Повідомлення RASFF щодо несанкціонованого використання бамбука в пластиковому кухонному посуді

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 27.07.2022 р. № 2022.2719-fup8 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у 3 товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався з Іспанії (постачальник: MKTO CATAL IMPORTACIONES, SL, Ctra. Huercal Overa, s/n Pulpí (Almería), 04640, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).

На Івано-Франківщині  радіаційний фон в нормі

На Івано-Франківщині радіаційний фон в нормі

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Повідомлення RASFF: виявлено оптичні відбілювачі в паперових соломинках з Китаю

Головне управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській  області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 29.06.2022 р. № 2022.3786 стосовно виявлення оптичних відбілювачів в паперових соломинках, що експортувалися з Китаю (оптовий продавець: Metro AG, Germany) до України (отримувач: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Харківське шосе 201-203, буд. літера «2 Б», м. Київ, 02121).

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

В червні різке підвищення температурного режиму пришвидшило проходження фаз розвитку сільськогосподарських рослин, а висока вологість повітря та опади сприяли поширенню хвороб.

Як вберегтись від ботулізму

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що до Держпродспоживслужби надходить інформація про реєстрацію харчових отруєнь та випадків гострої кишкової інфекції, пов’язаних із вживанням небезпечних та неякісних харчових продуктів.

На Івано-Франківщині  радіаційний фон в нормі

На Івано-Франківщині радіаційний фон в нормі

До уваги споживачів: на що необхідно звертати увагу при купівлі риби

Риба є улюбленим продуктом багатьох людей. Включати рибу до раціону родини потрібно щонайменше раз на тиждень, адже рибні страви – джерело легкого й корисного білка, цінних вітамінів, мікроелементів, а риб’ячий жир, що складається з поліненасичених кислот омега-3 й омега-6, необхідний для повноцінного функціонування організму.