До уваги садівників: черешні, вишні та абрикоси під загрозою пошкодження вишневою мухою

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття звертають увагу землекористувачів та власників присадибних ділянок: з початком цвітіння білої акації розпочався літ вишневої мухи.

Англія та Шотландія тимчасово призупинили комерційне переміщення домашніх тварин

За офіційною інформацією від компетентного органу Великобританії Англія та Шотландія тимчасово призупинили комерційне переміщення котів, собак і тхорів з України, Республіки Білорусь, Республіки Польща та Румунія. Дане рішення набрало чинності з 13.04.2022 та продовжено до 09.07.2022.

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів – повідомлення системи RASFF

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 06.05.2022 р. №2022.2286-fup17 стосовно виявлення арахісового білка у харчовій добавці соєвий лецитин, що експортувалася з Нідерландів до України (отримувач: ТОВ «Cacaomill», вул. Гагаріна, 26, оф. 410. м. Бровари, Київська область, 07400 та ТОВ «Cacaomill» вул. Незалежності, 18, м. Бровари, Київська область, 07400).

Радіаційний фон на Прикарпатті в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Оновлено вимоги до санітарно-хімічних показників питної води, яка централізовано подається населенню

У квітні цього року набрали чинності положення наказу МОЗ України від 18.02.2022 р. № 341 «Про затвердження Змін до додатку 2 до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», зокрема в частині нормативів для питної води.

Про оплату  житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану

Про оплату житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану

Останнім часом почастішали звернення споживачів до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану. Тож як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги  у цей час?

Мінекономіки змінило ціни на пальне

14 травня 2022 року Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензинів у розмірі 33,36 грн/л та дизельного палива у розмірі 35,31 грн/л, з яких обчислюється  гранична ціна  реалізації палива на АЗС.

По відкликаній продукції Кіндер Шоко-Бонс Сюрприз Максі

Надвірнянський відділ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що ТОВ «ФЕРРЕРО Україна»  відкликало партії продукції Кіндер Шоко-Бонс Сюрприз Максі (країна походження Бельгія) в Україні, як запобіжний захід (лист № 06/04/2022-1 від 06.04.2022 та № 09/04/2022-1 від 09.04.2022р).