МОЗ затвердило примірне чотиритижневе меню на зимовий період для закладів дошкільної освіти

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  інформує, що Міністерство охорони здоров’я України  видало наказ № 215 від 03.02.2022 р. «Про   затвердження  рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на зимовий період».

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з пасічниками Снятинської та  Заболотівської громад вимоги чинного законодавства у сфері бджільництва

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з пасічниками Снятинської та Заболотівської громад вимоги чинного законодавства у сфері бджільництва

12 лютого 2022 року на базі Снятинської міської громади спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в засіданні  громадської  організації  пасічників Снятинської міської та  Заболотівської селищної громад.

8 лютого 2022 року відбулося урочисте відкриття харчоблоку Уторопівського ліцею Яблунівської територіальної громади

Модернізація даного об’єкту стала можлива завдяки сприянню депутатів, меценатів, відділу освіти Яблунівської територіальної громади Косівського району, директора  Уторопівського ліцею, виділеним коштам з місцевого бюджету Яблунівської територіальної громади та великій праці технічного персоналу даного закладу.

В Снятинській територіальній громаді обговорили питання облаштування шкільних харчоблоків

10 лютого 2022 року спеціалісти Снятинського управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели навчання з представниками Снятинської територіальної громади та підприємцями, які здійснюють організацію харчування в закладах загальної освіти даної громади.

Випадок африканської чуми свиней зареєстровано на Житомирщині

Відповідно до інформації  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, в підсобному господарстві, яке належало ДУ «Житомирська виправна колонія № 4» м.Житомир Житомирської області, зареєстровано випадок африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 08.02.2022  р.  № 000167).

Що потрібно знати споживачу, купуючи дорогоцінну прикрасу

Ювелірні вироби є одним із найбажаніших подарунків, особливо для жінок. Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують, як правильно обрати подарунок, щоб він радував протягом тривалого часу і на що необхідно звертати увагу при виборі ювелірних виробів.

До уваги аграріїв: МОЗом визначено максимально допустимі норми хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу в сільськогосподарській продукції

Вже минуло більшу року, як в Європі заборонили використання хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу, також забороняється ввезення в країни ЄС сільськогосподарської продукції, що містить залишки цих речовин більше 0,01 мг/кг.

Як провести реконструкцію шкільного харчоблоку

Щоб їжа була смачною та корисною, умови її приготування та споживання були безпечними та відповідали гігієнічним вимогам, для полегшення проведення процесу реконструкції шкільних харчоблоків  Міністерство розвитку громад та територій розробило інформаційний посібник з облаштування харчових блоків у закладах загальної середньої освіти.

Про узгодження планів-схем розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних культур в 2022 році

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області доводить до відома суб’єктів насінництва, що при відведенні насінницьких ділянок необхідно враховувати перехресний тип запилення деяких культур.