Радіаційний фон на Івано-Франківщині в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Чим небезпечний зарин

Під час війни є ризик розпилення ворогом хімічної зброї. Однією з відомих найтоксичніших бойових хімічних речовин є зарин.

До Національної платформи продовольчої безпеки долучилися вже більше тисячі користувачів

На Національній платформі продовольчої безпеки за 10 днів зареєструвалися і почали працювати більше тисячі користувачів. На ній уже розміщено близько 700 запитів і 400 пропозицій, які орієнтовані для задоволення потреб учасників Збройних сил України, територіальної оборони, громадян України та торговельних мереж.

Уряд послабив державне регулювання цін

Постановою КМУ від 18.03.2022 № 311 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 341 та від 9 грудня 2020 № 1236»  скасовано державне регулювання цін на соціально значущі товари а саме:

Як швидко та безпечно продезінфікувати колодязь

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу громадян:  з метою попередження виникнення захворюваності серед користувачів криничної води, весною та восени необхідно проводити профілактичне знезараження.

Особливості отримання допусків (посвідчень) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами в умовах воєнного стану

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що згідно постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 297 «Деякі питання перевезення (транспортування), зберігання, застосування та торгівлі пестицидами і агрохімікатами» строк дії допусків (посвідчень) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, виданих відповідно до ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та дійсних станом на 1 січня 2022 року, продовжується на період дії воєнного стану в Україні та на 90 днів, наступних за днем його припинення або скасування.

єПідтримка в дії: "ковідні" 1000 грн можна витратити на оплату за газ

Громадяни України віком від 60 років можуть здійснити оплату за спожитий природний газ коштами, нарахованими за програмою єПідтримка. Використати ці кошти можна впродовж дев’яти місяців з дня зарахування.

Як безпечно придбати товар через інтернет-магазин

До управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській  області надходять численні звернення (скарги) споживачів стосовно порушення суб’єктами господарювання прав споживачів під час реалізації продукції на замовлення поза торгівельними або офісними приміщеннями, тобто продаж товарів через мережу інтернет-магазинів.