Повідомлення RASFF: виявлено 2–хлоретанолу в екстракті бамбука

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області  надійшло повідомлення через систему швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 21.01.2022 р. №2021.3949 стосовно виявлення 2–хлоретанолу (> 2,5 мг/кг – ppm) в екстракті бамбука, що експортувався в якості харчової добавки Bamboo Silicon з Франції (виробник: Laboratoire Phytobiologic Francais, Rosheim) до України (отримувач: ТОВ «Компанія Вітамакс», просп.. Науки, 11А, м. Київ, 03028).

Повідомлення RASFF: виявлено металеві фрагменти у кукурудзяному крохмалі

До Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області  надійшло повідомлення через систему швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19.01.2022 р. № 2021.7139 стосовно виявлення металевих фрагментів (1 – 7 см х 0,9 мм) у кукурудзяному крохмалі, що експортувався з Франції (виробник: Tereos Starch & Sweeteners Europe) до України (отримувач: ТОВ «Техінпром», вул. Погребняка, 22, кВ.44, м. Дніпро, 49010).

ПІДСУМКИ-2021: Держпродспоживслужба Прикарпаття – реєстрація сільськогосподарської техніки

На Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби протягом 2021 року здійснили 2890 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки (а це трактори, комбайни, посівна, посадочна, комбінована техніка та машини для обробки грунту).

Держпродспоживслужба виявила електричне обладнання, що становить серйозний рівень загрози

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду в грудні 2021 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єкта господарювання за видом низьковольтне електричне обладнання, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний рівень загрози.

Чи зобов’язаний покупець залишати особисті речі в камері схову у магазині?

Законодавством про захист прав споживачів не передбачено обов’язку покупців здавати свої речі в камери схову супермаркетів для реалізації права на здійснення покупок – роз’яснюють спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Прикарпаття в «червоній» зоні

З  00 год. 24 січня 2022 року Івано-Франківська область перебуває в «червоній зоні» епідемічної небезпеки з поширення коронавірусної хвороби.

Держпродспоживслужба та «Укрвинпром» продовжать співпрацю в 2022 році

Держпродспоживслужба та корпорація «Укрвинпром» продовжать співпрацю у 2022 році для захисту українських споживачів від неякісної виноробної продукції та для розвитку виноградарства і виноробства в Україні. Напрямки взаємодії та спільні активності обговорили на зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та генеральний директор «Укрвинпрому» Володимир Кучеренко.

Повідомлення RASFF щодо виявлення  невідповідної продукції

Повідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 10.01.2022 р. № 2021.0705-fup1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у нейлонових ополониках, що експортувалися з Китаю (виробник: Yangjiang  Mojiang Industry & Trade Co., експортер: Guangdong  Eka  Indastrial Investment CO. LTD Unit 1201 Block E  Poly World  Trade Center)  через Францію до України (отримувач: «АШАН Україна», S95- Бориспіль).