З керівниками шкіл Заболотівської територіальної громади обговорено питання паспортизації  закладів загальної середньої освіти

З керівниками шкіл Заболотівської територіальної громади обговорено питання паспортизації закладів загальної середньої освіти

02 лютого 2022 року спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  взяли участь в виробничій нараді із керівниками закладів загальної середньої освіти  Заболотівської територіальної громади.

Лептоспіроз: що потрібно знати

На території Івано-Франківської області все ще реєструються поодинокі випадки захворювань на лептоспіроз серед свійських (ВРХ, коні, свині), домашніх (собаки, коти) тварин та тварин дикої фауни, зокрема дикого кабана.

Увага: СКАЗ серед диких тварин в Калуському та Надвірнянському районах

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці на території мисливського угіддя урочища «Батин» Рожнятівської ТГ Калуського району Івано-Франківської області.

В Україні з 01 лютого 2022 року почала діяти постанова КМУ, якою встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

Вже з 1 лютого 2022 року ціни на пластикові пакети зафіксували – інформують спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

ПІДСУМКИ-2021: Держпродспоживслужба Прикарпаття – державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2021 рік у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Повідомлення RASFF: виявлено несанкціонований барвник, що використовувався для виробництва морозива

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо  харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р.  № 2021.6457 стосовно виявлення несанкціонованого барвнику Sudan Blue II (0,022 мг/кг – ppm), що використовувався для виробництва морозива та експортувався з Іспанії (виробник, оптовик: Lucta S. A.) до України (отримувач: ТОВ «Шафран Спайс» вул. Щекавецька, 30/39, кВ. 88, м. Київ, 04071; ТОВ «Форест», вул. Мартиненка, 75А, м. Слов’янськ, Донецька обл., 84100).

Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедрою

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області надійшло повідомлення через систему швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р. №2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale d’Achat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).