Особливості оздоровлення та відпочинку дітей на Прикарпатті в осінньо-зимовий період 2022-2023 років

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що після завершенні літньої оздоровчої кампанії 2022 року  4  заклади оздоровлення та відпочинку дітей Прикарпаття продовжили свою роботу, а  саме:

Держпродспоживслужба Прикарпаття: ПІДСУМКИ-2022 – реєстрація сільськогосподарської техніки

Протягом 2022 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 1426 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

В Україні остаточно заборонили використання пластикових пакетів

З 1 січня 2023 року остаточно почав діяти закон України, що забороняє розповсюджувати тонкі й надтонкі поліетиленові пакети (так звані "маєчки" та інші маленькі) товщиною до 50 мкм. Навіть у якості первинного пакування для сипучих продуктів, риби та мʼяса. Навіть на платній основі.

Триває реалізація інформаційного проекту «Згадай свої споживчі права»

В рамках проекту, з метою забезпечення поінформованості споживачів та представників бізнесу щодо прав та зобов’язань сторін у сфері захисту споживачів, сприяння швидкій взаємодії під час вирішення споживчих спорів, спеціалісти управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини пропонують до уваги  пам’ятки про основні принципи та заборони у сфері законодавства про рекламу, які стануть в нагоді як рекламодавцям, розповсюджувачам та виробникам реклами, так і її споживачам.

Радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах на Прикарпатті

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Держпродспоживслужба Прикарпаття розгорнула 15 пунктів незламності на базі структурних підрозділів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про початок роботи пунктів незламності, які розташовані за адресами структурних підрозділів в 15 населених пунктах області.

Як уникнути харчових отруєнь під час святкування Нового року

В Україну прийшли довгоочікувані новорічні свята. На свята ми готуємо велику кількість різноманітних страв, а отже зростають ризики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, особливо серед дітей.

Радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах на Прикарпатті

Триває реалізація інформаційного проекту «Згадай свої споживчі права»

В рамках проєкту, з метою забезпечення поінформованості споживачів та представників бізнесу щодо прав та зобов’язань сторін у сфері захисту споживачів, сприяння швидкій взаємодії під час вирішення споживчих спорів, спеціалісти управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини пропонують до уваги нову підбірку тематичних пам’яток.

Повідомлення RASFF: у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі, виявили сальмонелу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 07.12.2022 № 2022.6977-fup 5, стосовно виявлення Salmonella enteritidis у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі (виробник: Imex Marek-Sala, Sp. z o.o., Poland; вантажовідправник: Krak-Tol Katarzyna i Artur Tolak sp.j., Poland) до України (отримувач: ТзОВ «ЕКСІМ ФУД», вул. Хмельницького, 10, смт. Куликів, Львівська обл., 44835).