Фото без опису

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

Так протягом березня 2024 року за сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби споживачам повернуто кошти в сумі   34,56 тис. грн., а саме:

- 20704 грн. – за неякісний принтер, який не підлягає гарантійному обслуговуванню,

-   7760 грн. – за несправну кавову машину,

-   2000 грн. – за неякісний ремонт двигуна,

-   4100 грн. – за речі (взуття, одяг), які не підійшли споживачам за розміром, моделлю, фасоном.

Нагадуємо: у разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ,

або надсилайте заяву зручним способом:

-  поштою,

-  електронною поштою –  ifdergprod@vetif.gov.ua,

- через веб-сайт управління – https://vetif.gov.ua/activity-management/online-pruyomnaa.html,

Контактний телефон 0342-52-83-98.