УВАГА!!! Пташиний грип !!!

На території держав Німеччини, Хорватії, Словенії, Словакії, Данії, Бельгії, Голландії, Франції, Румунії та України (Новоодеський район Миколаївської області) зареєстровані випадки високопатогенного грипу птиці.

Усі заходи державного нагляду Держпродспоживслужба проводить виключно в законодавчому полі

Звертаємо увагу громадян, суб’єктів господарювання, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ: Держпродспоживслужба Прикарпаття виконуючи функціональні повноваження у сфері профілактики інфекційних захворювань, в т. ч. COVID-19, керується цілим комплексом законодавчих та нормативно-правових актів, указами, дорученнями, рішеннями президента, прем’єр-міністра, постановами уряду, наказами профільного міністерства, протоколами комісій, положенням про Службу тощо.

ОБЕРЕЖНО! На території України грип птиці!

За результатом дослідження Одеської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 04.12.2020 року в особистому селянському господарстві в с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області виявлено випадок грипу птиці.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини  з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 30 листопада до 06 грудня 2020 року) всього перевірено 883 об’єкти,  виявлено 150 порушень (17%). Складено 78 протоколів, 90 приписів, 2 листи направлено в органи місцевого самоврядування.

До уваги споживачів: оксид етилену в кунжутовій пасті з Нідерландів та індійському кунжуті для італійських хлібних паличок

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів ( RASFF):

Продукцію, що відбиралась Держпродспоживслужбою для досліджень, продадуть через аукціон

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам, що згідно чинного законодавства відділ ринкового нагляду управління захисту споживачів здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.

Важлива інформація для імпортерів риби та рибопродуктів

Держпродспоживслужба  України інформує, що за зверненням Компетентного органу Королівства Данія, скасовується дія погодженої у 2004 році форми ветеринарного (санітарного) сертифіката на рибу та рибопродукти, що експортуються в Україну.

До України з Фінляндії експортовано багатозернові хлібці  з небезпечним кунжутом

До України з Фінляндії експортовано багатозернові хлібці з небезпечним кунжутом

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF) від 26.11.2020 р. № 2020.5025-fup3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (0.094 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Accura Enterprises Pvt Ltd, Gandhinagar, Gujarat) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B.V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні багатозернових круглих хлібців (виробник: Lantmännen Cerealia Oy, Kotka) та експортовано до України (отримувач: ПРАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).

Випадки африканської чуми свиней виявлено в Одеській та Полтавській областях

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області в особистому селянському господарстві в с. Кам’яне Савранського району Одеської області зареєстровано випадок на захворювання африканську чуму свиней. Наявність хвороби підтверджено у 3-х загиблих свиней, різних вікових груп (3 роки, 1 рік, 6 місяців). Звіт про результати дослідження Одеської Регіональної Державної лабораторії Держпродспоживслужби від 27.11.2020 р. № 003710 п.м./20.

УВАГА! Грип птиці на кордоні з Україною

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) та Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) на території Республіки Польща зареєстровані випадки на високопатогенний грип птиці.