16 лютого 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Гарантійні зобов’язання виробника».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

1. Основні гарантійні зобов’язання суб’єктів  господарювання.

2. Прийняття товару на гарантійний ремонт, належне оформлення супровідних документів.

3. Проведення гарантійного ремонту.

4. Що чекає споживача у 2022 році  при отриманні послуг з  гарантійного ремонту. Що нового чи суттєво відмінного передбачає Закон України «Про захист прав споживачів» у новій редакції .

Місце проведення:

Інтернет- платформа скайп.

Запрошуються:  представники сервісних центрів, суб’єкти господарської діяльності та уповноважені особи в закладах торгівлі, що відповідають за проведення гарантійного ремонту, відповідальні особи, що відповідають за роботу консультаційних центрів при міських/районних управліннях/відділах.

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 15 лютого 2021 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

Контактний телефон:   0954204822 (Любов Осудар)