На Калущині спеціалісти Держпродспоживслужби та освітяни Верхнянської територіальної громади обговорили новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

27 січня 2020 року працівники Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано Франківській області провели тематичну зустріч із спеціалістами відділу освіти та керівниками навчальних закладів  Верхнянської територіальної громади з питань дотримання вимог нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та впровадження системи НАССР в шкільних їдальнях.

В 2020 році на Івано-Франківщині попереджено обрахування споживачів житлово-комунальних послуг на суму 9,11 млн. грн.

Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби протягом 2020 року було забезпечено державний  нагляд за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін шляхом проведення планових та позапланових перевірок, розгляду звернень громадян, інформаційно-роз’яснювальної роботи.

На Прикарпатті в 2020 році зареєстровано та перереєстровано 1749 одиниць сільськогосподарської техніки

На Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби протягом 2020 року здійснили 2433 операції з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки (а це трактори, комбайни, посівна, посадочна, комбінована техніка та машини для обробки грунту).

У випадку необґрунтованого збільшення роздрібних цін на соціально значущі товари, завищення цін на ліки та тарифів на комунальні послуги – звертайтесь до Держпродспоживслужби

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом 2020 року надходили звернення громадян щодо підвищення у період поширення в Україні COVID-19 цін на продукти харчування та товари протиепідемічного призначення (антисептики, дезінфекційні засоби та засоби індивідуального захисту), лікарські засоби, а також щодо зростання тарифів на комунальні послуги.

В 2020 році  фітосанітарні інспектори Івано-Франківщини видали 8931 фітосанітарний сертифікат на експортні вантажі

В 2020 році фітосанітарні інспектори Івано-Франківщини видали 8931 фітосанітарний сертифікат на експортні вантажі

Важливим напрямком роботи Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття є охорона території України від занесення регульованих шкідливих організмів, а також запобігання їх проникненню у зони,  вільні від таких організмів.

Звертаємо увагу операторів ринку харчових продуктів та споживачів: встановлено неточність факту

В  опублікованій 15.01.2021 року  на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області статті під назвою: «Встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів» подана недостовірна інформація по масмедійному проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» про невідповідну продукцію ТДВ «Яготинський маслозавод» (07700, Київська область, м.Яготин, вул. Шевченка, 213).