Увага! Повідомлення RASFF: в неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії  через Нідерланди до країн-членів ЄС та до України,  виявили оксид етилену

Увага! Повідомлення RASFF: в неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії через Нідерланди до країн-членів ЄС та до України, виявили оксид етилену

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):

Перелік препаратів по програмі «Доступні ліки» розширено

Міністерство охорони здоров’я   наказом від 06.01.2021 р. № 6 внесло зміни до Переліку лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується за Програмою “Доступні ліки”, додавши 3 нових препарати.

В 2020 році на Прикарпатті значно модернізовано шкільні харчоблоки

В 2020 році в Україні в рамках освітньої субвенції з державного бюджету було виділено 400 млн. грн.  для покращення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти (згідно розпорядження КМУ від 27.11.2019 р. №1106-р).

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на місцевому рівні створює «платформу примирення»

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечує спрощення зв'язку зі споживачами на місцевому рівні шляхом активної роботи консультаційних центрів на базі районних, міських управлінь та відділів.

Кабінет Міністрів обмежив максимальну ціну на газ для населення  на рівні  6,99 грн. за куб. метр до 31 березня

Кабінет Міністрів обмежив максимальну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн. за куб. метр до 31 березня

Кабмін вніс природний газ в перелік  товарів,  які мають істотну соціальну значущість,  затверджений   постановою від 22 квітня  2020 року №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»

В насінні кунжуту, що експортувалось з Індії, виявили оксид етилену

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):

В насінні кунжуту, що експортувалось з Індії, виявили оксид етилену

В управлінні фітобезпеки  Держпродспоживслужби Прикарпаття провели онлайн-нараду та підсумували результати роботи за минули рік

В управлінні фітобезпеки Держпродспоживслужби Прикарпаття провели онлайн-нараду та підсумували результати роботи за минули рік

Минулого тижня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн-нараду з фітосанітарними інспекторами щодо основних підсумків  діяльності у 2020 році.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини  з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (період з 11 до 17 січня 2021 р.) всього здійснили 1603 моніторингових відвідування.