Моніторинг місць торгівлі нафтопродуктами на Прикарпатті

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у межах своїх повноважень здійснює контроль за виконанням учасниками ринку нафтопродуктів Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Івано-Франківщина продовжує жити за правилами «червоної» зони

Епідемічна ситуація щодо розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 на Прикарпатті станом на 19 березня залишається складною, навіть зважаючи на деяке зменшення кількості виявлених хворих та госпіталізованих у COVID-лікарні.

Держпродспоживслужба Прикарпаття передала корисні подарунки до Надвірнянського будинку дитини та Івано-Франківського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей

Згідно чинного законодавства, управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.

До уваги споживачів та операторів ринку: в турецьких грейпфрутах виявили небезпечну речовину

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15 березня 2021 року № 2020.0993-fup8 стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос-метил (0.039-mg/ kg- ppm) у грейпфрутах, що експортувались з Туреччини (експортер: Menaus Mersin Zirai Urn.Isl. Ihr. San. Ve Tic A.S., Mersin) до Нідерландів (постачальник: Staay Food Group, Papendrecht), звідки відправлялись до України (отримувач: ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 031115).

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 09 до 14 березня 2021 року здійснили 2147 моніторингових відвідувань; виявлено 102 порушення (5%), складено 63 протоколи, винесено 52 приписи, направлено 15 листів в органи місцевого самоврядування, 9 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Рік пандемії COVID-19:  результати роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття  щодо протидії поширенню коронавірусу

Рік пандемії COVID-19: результати роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття щодо протидії поширенню коронавірусу

12 березня 2020 року Україна почала жити у новій реальності. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила у світі пандемію через нову інфекційну хворобу COVID-19, а уряд України ухвалив рішення про запровадження в державі карантинних заходів.

УВАГА: на Прикарпатті продовжують діяти  заборони червоного  рівня епідемічної небезпеки

УВАГА: на Прикарпатті продовжують діяти заборони червоного рівня епідемічної небезпеки

Станом на 12 березня епідемічна ситуація щодо розповсюдження респіраторного захворювання COVID-19 в Івано-Франківській області залишається надзвичайно напруженою. Протягом попередньої доби зареєстровано 695 нових випадків коронавірусної хвороби, 432 особи одужали. Також зафіксовано 20 летальних випадків.

Підприємців Калущини закликали дотримуватись законодавства при торгівлі пестицидами та насінням

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 10 березня 2021 провели експрес-нараду для суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею пестицидами, агрохімікатами та насінням і садивним матеріалом на території центрального ринку міста Калуша.