В Держпроспоживслужбі Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів та рекомендації щодо захисту рослин в 2021 році

Спеціалістами відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики  та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області підготовлено Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин в 2021 році.

Що робити, якщо розбився ртутний термометр?

У кожному будинку є термометр медичний, який ми всі використовуємо при перших ознаках нездужання. Але може статися і так, що до нездужання призведе сам термометр – якщо його розбити (звичайно, мова йде зараз про ртутний, а не електронний ).

Що робити, якщо розбився ртутний термометр?

ОГОЛОШЕННЯ

26 квітня 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області проведе онлайн-семінар на тему: «Права споживачів на інформацію про товари (роботи, послуги) у сфері торговельного та інших видів обслуговування».

З метою визначення стану перезимівлі шкідників на Прикарпатті  провели весняні контрольні обстеження та грунтові  розкопки

З метою визначення стану перезимівлі шкідників на Прикарпатті провели весняні контрольні обстеження та грунтові розкопки

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у базових та інших господарствах закріплених зон обслуговування провели весняні контрольні обстеження та ґрунтові розкопки на визначення стану перезимівлі шкідників сільськогосподарських угідь (озимих культур, багаторічних трав), полів сівозмін, лісосмуг та обстеження в садах.

В Держпродспоживслужбі провели онлайн-семінар з питань рекламування лікарських засобів

20 квітня 2021 року сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового, законодавства та пробірного контролю Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено онлайн-семінар для рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами на тему «Особливості рекламування лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації».

ОГОЛОШЕННЯ

27 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до  представників  Верхнянської сільської громади  вимоги безпечного застосування пестицидів

Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до представників Верхнянської сільської громади вимоги безпечного застосування пестицидів

19 квітня 2021 року спеціалісти Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з головою, старостами сіл Верхнянської сільської громади, представниками сільгосппідприємств, які працюють на землях громади та керівництвом спілки пасічників Калущини.

Після перевірки  Держпродспоживслужби в дитячих садочках Івано-Франківська вилучили із обігу 354,81 кг масла, що виявилось спредом

Після перевірки Держпродспоживслужби в дитячих садочках Івано-Франківська вилучили із обігу 354,81 кг масла, що виявилось спредом

Івано-Франківським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  при проведенні заходів державного контролю в ДНЗ № 36 «Віночок» (м. Івано-Франківськ вул. Юліана Целевича, 16-А) 12.04.2021 р. виявлено невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%», зокрема відсутній виробник даного продукту.