Термінові сигналізаційні повідомлення:  листя персика уражує кучерявість, а самшит пошкоджує самшитова вогнівка

Термінові сигналізаційні повідомлення: листя персика уражує кучерявість, а самшит пошкоджує самшитова вогнівка

На підставі даних фітосанітарного моніторингу, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області застерігають землекористувачів: персик потребує захисту від кучерявості листя, а насадження самшиту – від гусені самшитової вогнівки.

До переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, внесено бензин марки А-92 та А-95, а також дизельне пальне

З 12 травня поточного року вступила в дію постанова КМУ від 29.03.2021 № 450 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341», якою  запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо понад 1%.

Відбудеться аукціон з продажу продукції, що відбиралась Держпродспоживслужбою для досліджень

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам, що згідно чинного законодавства відділ ринкового нагляду управління захисту споживачів здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.

Спеціалісти  Держпродспоживслужби  виявили  масло, що не відповідало вимогам нормативної документації

Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили масло, що не відповідало вимогам нормативної документації

Косівським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено перевірку Пістинського ліцею щодо дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей з відбором зразків харчових продуктів для встановлення їх відповідності чинним нормативним документам.

Реформа житлово-комунального господарства: що таке публічний договір приєднання

30 квітня, в газеті «Голос України» опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий на засіданні Верховної Ради 3 грудня.

Повідомлення системи RASFF: виявлено небезпечні  речовини в китайських каструлях, бельгійській курятині та німецькій пальмовій олії

Повідомлення системи RASFF: виявлено небезпечні речовини в китайських каструлях, бельгійській курятині та німецькій пальмовій олії

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли  інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF) щодо невідповідної продукції.