Про спалах інфекційної хвороби у відпочинковому комплексі Вілла «Затишна» с. Микуличин  Яремчанської міської громади

Про спалах інфекційної хвороби у відпочинковому комплексі Вілла «Затишна» с. Микуличин Яремчанської міської громади

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що 07.07.2021 р. о 8:00 год. з КНП «Яремчанської МЛ» отримано екстрені повідомлення про захворювання на харчову токсикоінфекцію у 13 хворих, в т.ч. 12 дітей до 18 років, які перебували у відпочинковому  комплексі  Вілла «Затишна», що розташована за адресою: вул. Грушевського, 150 А,  с. Микуличин,  Івано-Франківської області (ФОП Якубів Н.В.). Заклад не зареєстрований як оператор ринку. Група дітей прибула на відпочинок із м.Коростеня, Житомирської області 05 липня 2021р. о 15-00 власним автобусом для святкування закінчення гімназії. Група складалася  із 21 дитини віком 17 років, 2 – х дорослих супроводжуючих та 3-х батьків.

Верховна Рада проголосувала за основу законопроект щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС

Документ визначає вимоги до харчових продуктів, призначених для годування дітей від 0 до 3 років; забороняє рекламу дитячих сумішей з чітко визначеними винятками.

На Коломийщині спеціалісти Держпродспоживслужби надали реалізаторам м’ясної продукції рекомендації щодо профілактики АЧС

06 липня 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели зустріч з керівниками, працівниками КП «М’ясний павільйон» міста Коломия, приватними  підприємцями, громадянами, що проводять реалізацію м’яса, з питань дотримання ветеринарно-санітарних вимог при транспортуванні, реалізації м’яса та м’ясоковбасних  виробів в літній період.

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели навчальний семінар для посадових осіб територіальних громад Рожнятівщини

Держпродспоживслужба Прикарпаття продовжує реалізацію «Регіональної інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад в Івано-Франківській області на 2021 рік».

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини проведе цикл  інформаційних заходів з питань захисту споживачів в закладах оздоровлення та відпочинку дітей

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини проведе цикл інформаційних заходів з питань захисту споживачів в закладах оздоровлення та відпочинку дітей

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  розпочало  проведення циклу інформаційно-ознайомчих заходів в рамках проекту «Година споживчих знань» для дітей шкільного віку в позаміських закладах оздоровлення та відпочинку Прикарпаття.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 29 червня до 04 липня 2021 року здійснили 1008 моніторингових відвідувань, виявлено 51 порушення (5%), складено 23 протоколи, винесено 31 припис та пропозицію, направлено 5 листів в органи місцевого самоврядування.

Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби впровадила метод мікроструктурного аналізу м’ясопродуктів

Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби акредитована НААУ ще з 2010 року на проведення мікробіологічних, мікологічних, радіологічних, хіміко-токсикологічних випробувань зразків продукції та сировини тваринного, рослинного і біотехнологічного походження, мікробіологічних досліджень води питної, виявлення генетично-модифікованих організмів (ГМО), проведення патоморфологічних, вірусологічних, імунологічних, паразитологічних досліджень, бактеріологічних випробувань грунтів, піску, повітря робочої зони та приміщень, параметрів мікроклімату.

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки розробили прогноз розвитку  шкідників та хвороб сільгоспкультур у липні 2021 року

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки розробили прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у липні 2021 року

На території області в червні спекотну та сонячну погоду зумовлював антициклон. Опади відмічались локально у супроводі гроз, місцями з градом і шквалами. За таких погодних умов відбувався прискорений розвиток сільськогосподарських культур.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з організаторами харчування та медиками дошкільних закладів Калуша порядок організації харчування дітей

01 липня 2021 року на базі закладу дошкільної освіти «Ластівка» м.Калуш спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з організаторами харчування та медичними працівниками закладів дошкільної освіти міста Калуша з питань впровадження  нового «Порядку та норм організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», відповідно до постанови КМ України № 305 від 24.03.2021 року.

Для виробників та реалізаторів молочної продукції, що працюють на Снятинському  сільськогосподарському  ринку, провели семінар-навчання

Для виробників та реалізаторів молочної продукції, що працюють на Снятинському сільськогосподарському ринку, провели семінар-навчання

30 червня 2021 року спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно із спеціалістами лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку міста Снятина провели семінар-навчання для виробників та реалізаторів  молочної продукції.