Обережно!  На Прикарпатті зафіксовано сказ лисиці

Обережно! На Прикарпатті зафіксовано сказ лисиці

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, виявленої на території особистого селянського господарства, якою був нанесений покус людині смт. Більшівці Більшівцівської ОТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої  прощі. Поради спеціалістів Держпродспоживслужби

Як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі. Поради спеціалістів Держпродспоживслужби

Щоб запобігти харчовим отруєнням  та кишковим інфекційним захворюванням під час проведення Всеукраїнської  Патріаршої прощі  до Галицької Чудотворної Ікони Матері Божої, що в селі Крилос, варто подбати про своє харчування.

Які вимоги до дитячого харчування ставить прийнятий за основу законопроект

Верховною Радою на останній сесії прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС».

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини зобов’язала повернути споживачам понад 18,27 млн. грн. необґрунтовано нарахованої плати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення

В 2 кварталі 2021 року  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено планові заходи державного нагляду (контролю) двох комунальних підприємства, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на предмет дотримання вимог порядку формування, встановлення та застосування  тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Держпродспоживслужба роз’яснює: як операторам ринку харчових продуктів отримати експлуатаційний дозвіл з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження

Експлуатаційний дозвіл повинні отримувати оператори ринку харчових продуктів, які здійснюють діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», далі – Закон.

Держпродспоживслужба  Прикарпаття здійснює моніторинг закладів відпочинку

Держпродспоживслужба Прикарпаття здійснює моніторинг закладів відпочинку

У зв’язку із реєстрацією захворювань дітей у відпочинкових закладах, які не мають права приймати для відпочинку дитячі організовані групи, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини розпочала роботу щодо виявлення таких закладів шляхом проведення моніторингових обстежень.

Держпродспоживслужба розслідує спалах кишкової інфекції в спортивному таборі «Таємниця Карпат»

22 липня 2021 року о 15:30 год. до Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли екстрені повідомлення про захворювання на гострий гастроентерит серед вихованців спортивних секцій, які прибули 17 липня на відпочинок до дитячого спортивного табору у с. Яблуниця, Поляницької ТГ  у відпочинковий комплекс «Таємниця Карпат».

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення невідповідного морозива

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових  продуктів та кормів  RASFF від 19.07.2021р. № 2021.3830  стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалася  у морозиві, яке  експортувалось з Румунії (відправник: SC Macromex SRL.Campia-Turzil)  до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна, пр. Петра Григоренка,43, м.Київ).

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення  невідповідної продукції

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 12.07.2021 р. № 2021.3552-fup3 стосовно виявлення погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України.