Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели у курятині

До Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів RASFF від 22.09.2021 р. № 2021.5027 та № 2021.5027-fup1 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis та Salmonella  групи С1 в охолодженому та замороженому  курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник: Super Drob S.A.) та надіслано до України (отримувач: ПП «ЛЯМП», проспект Червоної Калини,  м. Львів, 79070).

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Вигодської громади питання шкільного харчування

22 вересня 2021 року спеціалісти Долинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з керівниками освітніх закладів Вигодської селищної громади.

На Прикарпатті розпочато реалізацію Пілотного проекту із запровадження програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль»

У рамках реалізації Пілотного проекту із запровадження програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль» 17 вересня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулася онлайн зустріч із виробниками сирого молока та  представниками молокопереробних підприємств області. Метою зустрічі було обговорення алгоритму реалізації та впровадження зазначеного Пілотного проекту.

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення сальмонели у курятині

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 16.09.2021р.  № 2021.1874  та № 2021.1874–fup3 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувалась з Польщі (виробник: Super Drob S.A., Karczew; холодильний склад:  AMP Logistyka Plonsk.Poland; продукцію надіслано до України, отримувач: ПП«ЛЯМП», проспект  Червоної  Калини, 39/31,м Львів).

Працівниками Держпродспоживслужби завершено обстеження сільськогосподарських культур які вирощуються для експорту закордон

На сьогоднішній день в Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів кукурудзи, яку планується експортувати до Китайської Народної Республіки. Так, державними фітосанітарними інспекторами, проведено обстеження на загальній площі 14726 га, з них в Івано-Франківському районі – 7679 га та в Коломийському районі – 7047 га. Обстеження проводились на виявлення регульованих шкідливих організмів та інших шкідливих організмів що знаходяться під карантинним контролем Китайської Народної Республіки.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання у м. Калуш з питань впровадження процедур заснованих на принципах системи НАССР

16 вересня 2021 року спеціалістами Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання з відповідальними працівниками закладів громадського харчування м. Калуш з питань впровадження процедур заснованих на принципах системи НАССР.

Повідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 10 вересня 2021 року № 2021.3978 та № 2021.3978-fup 13 щодо виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички виробництва Польщі, разом з тим із даного м’яса було виготовлено м'ясо механічного обвалювання і експортувалося до України (отримувач ТОВ "Селміт", вул. Феросплавна ,38 м.Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ-4" вул. Автопаркова, 7 м Дніпро).

Повідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

Осіннє застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Вимоги .

На полях Івано-Франківської області розпочинаються роботи по збиранню врожаю соняшнику, кукурудзи, сої, під час яких сільськогосподарські підприємства будуть проводити передзбиральну десикацію цих культур.