В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини відбувся тренінг з посилення готовності реагування у випадку спалаху грипу птиці

13 серпня 2021 року в  Держпродспоживслужбі  відбувся симулятивний тренінг "Підвищення обізнаності та посилення готовності  реагування у випадку  спалаху грипу птиці на території Івано-Франківської області".  Практичний блок  заходу було проведено на базі ТОВ «Снятинська Птахофабрика» та Коломийської  міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Неухильне дотримання антикорупційного законодавства – ключовий фактор діяльності Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

Одним із ключових факторів діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області під час виконання визначених повноважень є неухильне дотримання антикорупційного законодавства.

УВАГА! На території області буде проведена пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік, на території Івано-Франківщини протягом вересня 2021 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Повідомлення системи RASFF: про вилучення заготовок для випічки із добавкою з перевищеним вмістом оксиду етилену

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 06.08.2021р. №2021.3977-fup2 стосовно вилучення від одержувачів напівфабрикатів та заготовок для випічки з Італії, що містять стабілізаторну добавку з Франції, що перевищує MRI для оксиду етилену, які експортувались з Італії (оптовик: Unigra s.r.l., Coselice) до України (отримувач: ТОВ «Мастер Мартіні Україна», вул. Здолбунівська, 3А, м. Київ, 02081).

На Калущині проведено семінар з питань впровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР

10 серпня 2021 року спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з відповідальними працівниками закладів торгівлі (супермаркетів) міста Калуша з питань впровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Повідомлення системи RASFF стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 05.08.2021 р.  № 2021.3972-fup 4 стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання, що експортувалось з Бельгії (виробник Kipco-Damaco N.V.,Oostrozebeke) до Польщі (одержувач: Маgnolia Plus Sp. z.o.o. Celm), звідки надіслано до України (отримувач ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вул. Б. Хмельницького,42, м. Луцьк, Волинська обл., 43016; холодильне збереження: вул.  Лідавська,1.м. Луцьк, Волинська обл., 43000).

Повідомлення системи RASFF: виявлено несанкціоноване генетично модифіковане рисове борошно у складі кондитерських виробів m&m’s

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 04.08.2021 р. № 2021.4146 стосовно виявлення несанкціонованого генетично модифікованого рисового борошна (р35S та tNos), що присутнє у складі кондитерських виробів m&m’s та експортовано з Франції (виробник: Mars Chocolat France, Haguenau Cedex) до України (отримувач: Raben FG WH Ukraine ).

Визнання особи, яка зловживає азартними іграми, обмежено дієздатною

Часто за отриманням правової допомоги звертаються рідні осіб, які надмірно захоплюються азартними іграми. Це призводить до того, що ними береться безліч кредитних коштів у фінансових установах, через що їхні сім'ї знаходяться у скрутному матеріальному становищі, оскільки мають великі боргові зобов`язання.

До уваги споживачів та операторів ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів – повідомлення  системи RASFF

До уваги споживачів та операторів ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів – повідомлення системи RASFF

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про надходження інформаційних повідомлень системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF):