Уряд ухвалив законопроекти, згідно яких у державі посилять контроль за продукцією, що містить ГМО

Запровадження нових процедур поводження з ГМО, вимог до маркування продукції з ГМО захистить споживачів та дозволить уникнути правопорушень.  Порушникам, які не дотримуватимуться вимог чинного законодавства, загрожуватиме штраф.

Повідомлення системи RASFF: виявлено невідповідність харчових продуктів

Інформуємо операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів та/або займаються їх виробництвом,  щодо надходження повідомлень через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF:

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект № 5657 «Про фортифікацію борошна»

«Метою прийняття проекту закону є зміцнення та збереження здоров'я населення, пов'язане з нестачею в організмі людини вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів, поліпшення демографічної ситуації в Україні», – йдеться в повідомленні.

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів: виявлено невідповідність харчової добавки

Інформуємо операторів ринку, які здійснюють обіг харчових добавок та/або займаються виробництвом з використанням харчових добавок, стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в харчовій добавці (Lygome), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istambul) до України (отримувач: MD Eurotrade Ltd., Schreiber and Rupp MEA, Rupp AG (Spilka Ukraine) відповідно до інформаційних повідомлень, отриманих по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26.07.2021 р. № 2021.2966-fup 55 та від 08.06.2021 р. № 2021.2966-fup 7 (про що інформували раніше).

Держпродспоживслужба забезпечує контроль за дотриманням законодавства при торгівлі пестицидами і агрохімікатами

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на виконання Доручення Прем’єр-міністра України  від 08.06.2021 р. № 12313/40/1-21 та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.06.2021 року № 01-33/20 на території Івано-Франківської області державні фітосанітарні інспектори здійснюються позапланові заходи державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог законодавства у сфері захисту рослин при провадженні торгівлі пестицидами і агрохімікатами.

До уваги аграріїв: розроблено прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у серпні 2021 року

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини  розробили детальний прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області в серпні 2021 року.

Огірки з перевищеним вмістом нітратів використали в якості добрива

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про подальші проведені заходи щодо невідповідної продукції – огірків з перевищеним вмістом нітратів, які  експортувались з Молдови.

Обережно!  На Прикарпатті зафіксовано сказ лисиці

Обережно! На Прикарпатті зафіксовано сказ лисиці

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, виявленої на території особистого селянського господарства, якою був нанесений покус людині смт. Більшівці Більшівцівської ОТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої  прощі. Поради спеціалістів Держпродспоживслужби

Як запобігти небажаним наслідкам під час проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі. Поради спеціалістів Держпродспоживслужби

Щоб запобігти харчовим отруєнням  та кишковим інфекційним захворюванням під час проведення Всеукраїнської  Патріаршої прощі  до Галицької Чудотворної Ікони Матері Божої, що в селі Крилос, варто подбати про своє харчування.