До  Головного  управління  Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській  області  надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 28.10.2021 р.  № 2021.5147-fup 29  стосовно виявлення  несанкціонованої  речовини оксиду етилену  в порошку  екстракту  гарцинії  камбоджійської, що використовувалась у харчовій добавці «Ostro Vit Контроль апетиту, 60 капсул» та експортувалась з Польщі (Fitness Trading Robert Szulborski, Zambrow) до України (отримувач: ФОП Бутко О.М., вул. Борщагівська,4А, кВ.74, м.Київ).

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини попереджає споживачів та операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово або за тел.: (0342) 511389, 511392  інформувати про виявлену  харчову добавку Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та/або  територіальні управління, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».