Держпродспоживслужба  провела інформаційну онлайн-сесію для посадових осіб органів місцевого самоврядування

Держпродспоживслужба провела інформаційну онлайн-сесію для посадових осіб органів місцевого самоврядування

15 липня 2021 року за організації Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» спеціалісти Головного управління Держпроспоживслужби в області провели інформаційну онлайн-сесію для голів громад, профільних заступників та посадовців органів місцевого самоврядування Івано-Франківщини.

Що необхідно знати органам місцевого самоврядування про  формування, встановлення та застосування тарифів на комунальні послуги

Що необхідно знати органам місцевого самоврядування про формування, встановлення та застосування тарифів на комунальні послуги

Основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між виробниками, виконавцями і споживачами, а також їх права та обов'язки визначені Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

В першому півріччі 2021 року фітосанітарні інспектори видали 4958 дозвільних документів для експорту рослинної продукції

Охорона території України від занесення та поширення відсутніх на території України регульованих шкідливих організмів, а також запобігання їх проникненню у зони, вільні від таких організмів, є одним із важливих напрямків роботи Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

Щоб «тихе полювання» було в радість

Гриби – це одне з найцікавіших видів природи, цінний харчовий продукт. Із двох тисяч  видів грибів в Україні, їстівними вважаються близько п’ятсот.

До уваги керівників сільгосппідприємств: повідомте бджолярів про обробки соняшнику пестицидами!

Наближається період цвітіння соняшнику, під час якого масового відбувається медозбір. Тому з метою запобіганню та недопущенню загибелі бджіл та отруєння людей нагадуємо керівникам сільськогосподарських та фермерських підприємств, що всі обробки пестицидами на посівах медоносних культур необхідно здійснювати в рамках чинного законодавства України.

Держпродспоживслужба посилює контроль за відпочинком дітей

На Прикарпатті триває літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. За червень 2021 року в області вдалося оздоровити 4512 дітей нашого регіону; сьогодні на Івано-Франківщині  працює 17 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення й відпочинку.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 05 липня до 11 липня 2021 року здійснили 1144 моніторингові відвідування, виявили 50 порушень (4%), склали 27 протоколів, винесли 34 приписи та пропозиції, направили 6 листів в органи місцевого самоврядування.

Літо: правила відпочинку на пляжі

Літо – пора довгоочікуваних відпусток і шкільних канікул. Майже кожному хочеться поїхати всією сім’єю до моря, річки або озера: позасмагати на сонечку і вдосталь накупатися у відкритих водоймах.

Паломництво до святих місць: як запобігти небажаним наслідкам

До здійснення паломництва – подорожей для поклоніння святим місцям – людей  спонукають різні мотиви. Це, передусім, бажання зцілитися від фізичних або духовних недуг, помолитися за рідних і близьких, знайти благодать, набратися сил.