Фото без описуГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – період з 15 до 21 листопада 2021 року (із врахуванням вихідних днів) – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1410 моніторингових відвідувань, виявили 121 порушення (8,5%), склали 96 протоколів, надали 52 пропозиції.

 Щоденно працювало від 19 до 24 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

  • закладів громадського харчування – 247, виявлено 17 порушень (6%), складено 14 протоколів, надано 6 пропозицій;
  • об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 637, виявлено 68 порушень (12%), складено 57 протоколів, надано 25 пропозицій;
  • об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 285, виявлено 19 порушень (6,6%), складено 14 протоколів, надано 9 пропозицій;
  • агропродовольчих ринків – 29 перевірок, виявлено 2 порушення (7%), складено 2 протоколи;
  • дитячих дошкільних закладів – 29, виявлено 1 порушення (3%), складено 1 протокол, надано 1 пропозицію;
  • закладів загальної середньої освіти – 74, виявлено 9 порушень (8%), складено 5 протоколів, надано 6 пропозицій;
  • перукарень – 36, виявлено 1 порушення (3%),  надано 1 пропозицію;
  • інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки та ін.) – 73, виявлено 4 порушення (5,5%), складено 3 протоколи, надано 3 пропозиції.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації. 

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!

Фото без опису