Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 26 квітня до 04 травня 2021 року здійснили 1464 моніторингові відвідування, виявлено 111 порушень (8%), складено 77 протоколів, винесено 56 приписів та пропозицій, направлено 5 листів в органи місцевого самоврядування, 1 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Африканська чума свиней шириться територією Європейського Союзу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що згідно з офіційною інформацією, розміщеною на веб-сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE), випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) реєструються на території Європейського Союзу, зокрема на території Словацької республіки, Румунії, Латвії, Естонії, Болгарії, Угорщини.

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підготували прогноз  фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур у травні

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підготували прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур у травні

У квітні перемінний температурний режим із заморозками не сприяв ранньому масовому виходу з місць зимівлі комах, 80 відсотків популяції яких вижило. Втім, у другій половині квітня за підвищення середньодобових температур зимуючі стадії переважної більшості фітофагів активізувались і відновили живлення.

Обережно: на Богородчанщині виявлено сказ

За результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки, що за даними епізоотичного розслідування була в контакті з твариною дикої фауни – лисицею. Спалах вогнища сказу зареєстровано в с. Манява Солотвинської ОТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патматеріалу від 26.04.2021 р.оку № 001040 п.м./21).

Повідомлення системи RASFF: сальмонела в польській курятині і атропін в іспанському  кукурудзяному попкорні

Повідомлення системи RASFF: сальмонела в польській курятині і атропін в іспанському кукурудзяному попкорні

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів:

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 19 по 25 квітня 2021 року здійснили 2073 моніторингові відвідування, виявлено 181 порушення (9%), складено 133 протоколи, винесено 82 приписи та пропозиції, 11 листів направлено в органи місцевого самоврядування, 1 лист – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Івано-Франківська питання організації харчування дітей

23 квітня 2021 року на платформі Cooglе Meet відбулась онлайн-нарада за участю представників Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради та керівників закладів дошкільної освіти.

Повідомлення системи RASFF щодо порушення маркування ракоподібних та молюсків

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF) від 15.04.2021 року № 2021.1856 стосовно порушення маркування, а саме – відсутнє зазначення алергенів ракоподібних та молюсків, на подрібнених раках, що експортувалися з Великої Британії (виробник: My Foods Woridwide Ltd.London) до Нідерландів (оптовик : Aheco.African Food & Cosmetics B.V, Nijkerk), звідки надіслано  до України (отримувач : Exotic House by Glam, вул. мечнікова 51, м. Одеса,65029).