27 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

1. Загальне поняття державного ринкового нагляду. Реалізація заходів, державного ринкового нагляду на ринку промислової групи товарів.

2. Вимоги до безпечності нехарчової продукції. Як споживачу знати, що продукція є безпечною?

3.   Основні вимоги для введення в обіг/розповсюдження нехарчової продукції. Відповідальність за порушення законодавства у сфері ринкового нагляду.

Місце проведення: Інтернет- платформа скайп.

Запрошуються:  суб’єкти господарської діяльності та представники органів місцевого самоврядування в Івано-Франківській області.

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 23 квітня 2021 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

Контактний телефон:   0976093958 (Микола Томин)