В Кувейті змінено вимоги до стандартизації  охолодженого м’яса у вакуумній упаковці

В Кувейті змінено вимоги до стандартизації охолодженого м’яса у вакуумній упаковці

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що відповідно до листа Посольства України в державі Кувейт внесено зміни до законодавчих актів Кувейту, зокрема в частині стандартизації охолодженого м’яса (корів, буйволів, овець, кіз, газелей тощо) у вакуумній упаковці.

Держпродспоживслужба попередила необґрунтоване фінансування  з бюджету за послуги теплопостачання в розмірі 668 875 грн.

Держпродспоживслужба попередила необґрунтоване фінансування з бюджету за послуги теплопостачання в розмірі 668 875 грн.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взято участь у робочій групі, створеній розпорядженням органу місцевого самоврядування з розгляду та перевірки економічної обґрунтованості тарифу на теплову енергію, для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

Інформуємо про хід виконання Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження в Івано-Франківській області

Відповідно до Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньому обігу,  на 2020 рік передбачено провести  дослідження 1120  зразків.

Як  діяти покупцю, який випадково розбив чи пошкодив товар у магазині – поради спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

Як діяти покупцю, який випадково розбив чи пошкодив товар у магазині – поради спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

Досить часто трапляються такі неприємні ситуації, коли в магазині покупець ненароком впускає або ж зачіпає товар, який лежить неналежним чином, і він розбивається чи пошкоджується. І, як правило, працівники магазину (адміністрація) охорона починають відразу вимагати сплатити кошти за такий зіпсований товар.

На Прикарпатті новий випадок отруєння грибами!

В селі Верхня Липиця Рогатинського району зареєстровано випадок отруєння грибами з 5 потерпілими, з яких двоє дітей. Всі потерпілі знаходяться на стаціонарному лікуванні в лікувальних закладах. Отруєння виникло внаслідок споживання пластинчастих грибів, які потерпілий назбирав у лісі, помилково вважаючи,  що це печериці.

Якщо посадові особи Держпродспоживслужби Івано-Франківщини порушили процедуру перевірки – звертайтесь на гарячу лінію або до органів Національної поліції

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання усіх форм власності: посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Застерігаємо споживачів: на ринку виявлено небезпечне насіння кунжуту з Індії  та гороху з Мадагаскару

Застерігаємо споживачів: на ринку виявлено небезпечне насіння кунжуту з Індії та гороху з Мадагаскару

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27.10.2020 року:

До увага рекламодавців, розповсюджувачів та споживачів реклами об’єктів будівництва, будівель, приміщень

За 9 місяців 2020 року сектором контролю за рекламою Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області досліджено понад 400 рекламоносіїв і майже в кожному десятому випадку виявлено порушення різного роду.