Фото без описуВ 2020 році в Україні в рамках освітньої субвенції з державного бюджету було виділено 400 млн. грн.  для покращення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти (згідно розпорядження КМУ від 27.11.2019 р. №1106-р).

В Івано-Франківській області розмір виділених коштів складає 15,5 млн. грн.

Закладами загальної середньої освіти освоєно 14 млн. 869 тис. грн.. (96%). Окрім того, з місцевих бюджетів було виділено 11 млн. гривень, з яких освоєно 8 млн. 630 тис грн.. (74%).

Дані кошти були використані на модернізацію 107 шкільних харчоблоків області, а саме:  на поточний та капітальний ремонт приміщень, забезпечення харчоблоків сучасним технологічним обладнанням, заміну інженерних комунікацій, ремонт вентиляційних систем закладів загальної середньої освіти тощо. 

Найбільше коштів виділено на модернізацію харчоблоків ліцею № 23 ім.Р.Гурика м.Івано-Франківська, Долинського ліцею №7 Долинської ТГ, Снятинського ліцею ім. В.Стефаника (по 400 тис.грн.). 

Крім того, значні об’єми робіт із модернізації та оновлення технологічного обладнання харчоблоків за кошти освітньої субвенції та місцевого бюджету проведено в таких навчальних закладах області:

- Старобогородчанський ліцей Старобогородчанської ТГ;

- Росільнянський ліцей Дзвиняцької ТГ;

- Манявський НВК Солотвинської ТГ;

- Іваниківський ліцей Богородчанської ТГ;

- Галицький ліцей ім. Я.Осмомисла;

- Бурштинська ЗОШ № 2;

- Верхнянський ліцей Верхнянської ТГ;

- Брошнівська гімназія та Брошнів-Осадський ліцей Брошнівської ТГ;

- Болехівський ліцей №1 «Академічний».

Слід зауважити, що виділені в 2020 році кошти лише на 50% покривають потребу усіх коштів, що необхідні для приведення матеріально-технічної бази до нормативної.