Техніка безпеки – важлива складова при роботах з пестицидами

Весняно-польові роботи у розпалі. Оскільки захист сільськогосподарських культур та плодових насаджень практично не можливий без використання пестицидів та агрохімікатів, - всі працюючі з цими препаратами наражають себе та оточуючих на небезпеку. Важливо знати, що пестициди та агрохімікати – це небезпечні для здоров’я людей речовини, тому поводитися з ними потрібно вкрай обережно.

День Європи в Україні

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається свято День Європи.

Робота ринків під контролем

На виконання відповідних доручень Прем’єр-міністра України і т.в.о. Голови Держпродспоживслужби, з метою дотримання протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 № 14, Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього  року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.

Безпека людини – понад усе! Декілька порад під час світової пандемії коронавірусу

На базі Урядового контактного центру працює цілодобовий сервіс доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій» лінії: – надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства, – надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям. Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства. Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.

Наймиліше і найзворушливіше свято – День матері

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожної людини, яка живе та ходить по землі – День Матері. Це свято відзначається в нашій країні у другу неділю травня. В народах вшанування матері були присутні завжди, однак саме офіційне свято існує трохи більше 100 років.

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.

Програма відновного правосуддя для неповнолітніх запрацює по всій Україні

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» поширений на всю територію України. Він реалізується на базі системи надання безоплатної правової допомоги.

Як вирішити межовий спір під час використання земельних ділянок

Більшість спорів виникають через незнання власниками землі та землекористувачами правил добросусідства, а також відсутність належно оформлених документів, які б підтверджували право власності або користування земельною ділянкою.