Інформуємо страхувальників та застрахованих осіб про те, що Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0 800 501 892

Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка, Фонд соціального страхування України починає роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуємось для боротьби із поширенням корона вірусної інфекції.

Безпека бджіл при застосуванні пестицидів (памятка для юридичних і фізичних осіб, які застосовують засоби захисту рослин та бджолярів)

Вимоги законодавства України, щодо безпеки медоносних бджіл від отруєнь при використанні засобів захисту рослин в сільському і лісовому господарстві визначаються: − Законом України «Про бджільництво» від 22.02.2000р. № 1492 –III (зі змінами); − Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (затверджені Постановою №1 Головного державного санітарного лікаря України від 03серпня 1998 року);

Порушення правил карантину

З метою скороченню темпів поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) Верховна Рада України доповнила Кодекс України про адміністративні правопорушення. Так, КУпАП доповнено ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», згідно якої порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Власники державних актів на право власності на землю старого зразка повинні поспішити

Усім власникам державних актів права власності на землю старого зразка необхідно якнайшвидше переоформити ділянку та отримати кадастровий номер. Проте державні акти старого зразка є чинними і так само є підтвердженням Вашого права власності на земельну ділянку.

Звертаємо увагу: Уряд дозволив торгівлю пестицидами  та насінням в умовах карантину

Звертаємо увагу: Уряд дозволив торгівлю пестицидами та насінням в умовах карантину

Рішення про внесення відповідних змін до постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19» та від 16.03.2020 р. № 215 «Про внесення змін  до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211» Уряд прийняв 25 березня на своєму засіданні.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

В найближчі 3 години із збереженням протягом доби 30 березня по Івано-Франківській області та очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, гроза, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці значні опади.

Функціонування телеграм-каналу Фонду соціального страхування України

Надвірнянське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Івано-Франківській області інформує страхувальників Надвірнянського району» про функціонування телеграм-каналу Фонду соціального страхування України: t.me/socialfund.