Переріслянська сільська рада ОТГ отримала меблі для посилення спроможності громади щодо виконання повноважень і функцій у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей.

Це стало можливим в рамках програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, та сприяння Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.01.2020 року №12 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

Тепер в громаді обладнані 4 робочі місця новими якісними, сучасними меблями, до складу яких входять столи, тумби і стільці, 2 шафи і металевий сейф.

Для зручності жителів громади, в холі адмінбудинку Переріслянської ОТГ, встановлено лавочки та столик для очікування.

Після оснащення робочих місць комп'ютерною технікою, в громаді повноцінно запрацює програма "Соціальна громада".