Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров’я, в якому вона проживає.

Головне управління Держпродспоживслужби продовжує  заходи з контролю за роботою ринків

Головне управління Держпродспоживслужби продовжує заходи з контролю за роботою ринків

На виконання відповідних доручень Уряду, з метою дотримання  протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, Головне управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.

Штормове (метео) попередження УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ   З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Надвірнянський районний відділ

Штормове (метео) попередження УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Надвірнянський районний відділ

Вночі та вранці 21, 22, 23 травня по області та місту очікуються сильні заморозки в повітрі 0-5° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Про Тимчасовий алгоритм дій  працівників дошкільних закладів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції

Про Тимчасовий алгоритм дій працівників дошкільних закладів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти Івано- Франківської області здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням цього тимчасового алгоритму.

ПРОТОКОЛ № 8 ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ на тему: "Про виконання постанов №16, №17, №18, №20 від 09.05.2020 року Головного державного санітарного лікаря України В.Ляшка"

Як запобігти поширенню коронавірусної інфекції під час  проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Як запобігти поширенню коронавірусної інфекції під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання

В умовах підвищеної захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-Co V-2, проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО) потребує посилених профілактичних протиепідемічних заходів по запобіганню поширення хвороби на Прикарпатті.

УВАГА! БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО

Борщівник Сосновського — добре пристосована до виживання, але чужа для України рослина, що походить із Кавказу. Насіння борщівника Сосновського дозріває навіть тоді, коли стовбур рослини зрізано. Насіння розсівається в діаметрі 5—6 метрів навколо рослини, воно  зберігає здатність до проростання протягом декількох років.