Навчання старост Переріслянської ТГ

Дата: 08.12.2020 16:24

Сьогодні, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Переріслянської сільської ради ОТГ, проводилися навчання для новопризначених старост сіл Переріслянської територіальної громади.

У заході взяли участь: Іван Криска – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму, Уляна Дмитрук – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг», Мирослава Голинська – головний спеціаліст відділу земельних відносин, екології, комунальної власності, архітектури та містобудування, які надали старостам фахові знання та практичні поради, за напрямками роботи відповідних структурних підрозділів.

Координував навчання старост керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Віктор Дейнега.

До слова, ЦНАП Переріслянської сільської ради ОТГ нещодавно розпочав свою роботу в тестовому режимі.