Вигравай 1000 гривень або теплі подарунки

Дата: 09.12.2020 08:19

Новорічно-різдвяні свята вже близько, тому ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» радий оголосити про початок акції, учасники якої можуть отримати подарунки до свят.

Все просто: у грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

«Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з врахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців», - розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Такий платіж дозволяє попередити появу заборгованості за природний газ. Сплативши за газ наперед, ви не хвилюватиметеся про це, скажімо, під традиційно довгих новорічних вихідних чи відпустки.

Якщо внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата. Зверніть увагу, оплата "очікуваного споживання" залишається на вибір клієнта. Ви самі маєте вирішити – зручно так оплачувати газ чи ні.

Водночас, усі хто сплатять  «Рекомендовану суму» у платіжці за листопад автоматично стануть учасником розіграшу сертифікатів на загальну суму 10 000 гривень на газ та 20 теплих подарунків.

Серед призів:

• 10 сертифікатів по 1000 грн на газ;
  • 10 термокружок;
  • 10 пледів.

Акція триватиме з 5 до 30 грудня 2020 року. Переможців буде обрано 31.12.2020 за допомогою сервісу random.org.

Деталі акції на офіційному сайті ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут»

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного